Yeni Yatırımcılar İçin Alınabilecek En İyi 12 Coin!

 
Yeni Yatırımcılar İçin Alınabilecek En İyi 12 Coin!

2022'de Satın Alınabilecek en iyi 12 Kripto Para Birimi!

Kendi araştırma ve bulgularımıza göre şu anda satın alınabilecek en iyi 12 kripto, aşağıdaki listede bulunabilir:

Tamadoge – 19 milyon dolarlık Satış Öncesi Satışla Satın Alınabilecek en iyi Kripto

Battle Infinity - Gelecek Vaat Eden Metaverse ve P2E Oyun Ekosistemi

Lucky Block - NFT Ödülleri ve Rekabet Platformu

Bitcoin - Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinden Satın Alma Fırsatı

Ethereum - PoS Yükseltmeden Önce Satın Alma Fırsatı

BNB - Dünyanın En Büyük Kriptosunun Yerel Simgesi

XRP - Bankalar için Sağlam Sınır Ötesi Ödeme Ağı

Dogecoin - İndirimli Popüler Meme Coin Ticareti

Unıswap - Büyüyen Merkezi Olmayan Değişim

Shiba Inu – Bu Yıl Bir Meme Coin Olarak En Çok Yükselmesi Beklenen Coin

Monero - Yerleşik Statüye Sahip Gizlilik Odaklı Bir Madeni Para

Decentraland - Bugün Metaverse'e Yatırım Yapın

Yukarıdaki projeler, yukarı yönlü potansiyel, mevcut piyasa değeri ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine dayalı değerleme gibi çeşitli faktörlere dayanarak belirlenmiştir.

Birçok farklı kripto varlığından oluşan çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturmak belki de mevcut ayı piyasasına yaklaşmanın en iyi yoludur.

Bunu göz önünde bulundurarak, yatırımcıların bilinçli bir karar verebilmeleri için şimdi satın alınacak en iyi 12 kriptoyu tartışacağız.

1. Tamadoge - 19 milyon dolarlık Satış Öncesi Satışla Satın Alınabilecek en iyi Kripto

Şu anda satın alınabilecek en iyi kripto listemizde bir numara Tamadoge. Bu projeyi, kazan-kazan (P2E) kripto oyununa odaklanan uzun vadeli kalkınma planları için seviyoruz. Merkezi konsept, oyuncuların Ethereum blockchain üzerinden sanal bir evcil hayvan NFT'Sİ oluşturduğunu görecek.

Tamadoge çarpıcı bir satış öncesi satış gerçekleştirdi ve yılın en iyi ICO'SU için en iyi seçimimiz, satış öncesi tahsisini programın çok ilerisinde satmak için sekiz haftadan kısa bir sürede 19 milyon dolar topladı.

Projenin bir sonraki aşaması, erken yatırımcıların coinlerini talep edebileceklerini ve daha sonra Lbank'taki listeleri görebileceklerini görecek. Bu iki etkinliğin tarihleri henüz teyit edilmemiş olsa da, satış öncesi tahsisatın son derece hızlı bir şekilde satılması nedeniyle, CEX listesi yılın en büyüklerinden biri olmayı vaat ediyor.

TAMA sahipleri, sanal NFT evcil hayvanlarını darp edebilecek ve basılan her sanal evcil hayvan çeşitli özellikler taşıyabilecektir. Her özellik ne kadar nadir olursa, NFT oyunun diğer oyuncuları için o kadar değerli olur. Bunun nedeni, her sanal evcil hayvanın kripto ödülleri kazanan başarılı ödüllerle savaşlara girebilmesidir.

https://v2.cimg.co/news/86701/218516/best-crypto-2.jpg

Bu alandaki diğer birçok P2E oyunu gibi, ödüller Tamadoge ekosisteminin yerel kripto varlığında ödenir - TAMA. Oyunculara ücretsiz coin kazanmak için daha fazla fırsat sunan Tamadoge battles'a aylık bir afiş eklenecek.

Sanal bir evcil hayvanın yeteneğini geliştirmek için oyuncular eğitime katılabilir. Oyuncuların sanal evcil hayvanlarını diğer nft'lerle yetiştirmeleri de mümkün olacak. Dahası, her sanal evcil hayvan bir NFT tarafından desteklendiğinden, bu Tamadoge oyuncularının varlıklarının tam sahipliğini koruduğu anlamına gelir.

Bu, oyuncu tarafından kazanılan diğer oyun içi varlıklar için de geçerlidir. Ayrıca 2022 ve 2023 boyunca uzanan Tamadoge yol haritasını da seviyoruz. Geliştirme yolculuğunun daha sonraki sonuna doğru Tamadoge, 2022'de yaklaşmakta olan en iyi ıco'lardan biri haline getiren sürükleyici deneyimler içerecek.

Bu, metaverse dünyasına bir bakış olan 'Tamaverse'i içerecektir. Ayrıca Tamadoge uygulamasıyla birlikte çalışan artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturmaya da çalışacaktır.

Kripto satış öncesi kampanyası Pazar günü sona erdi ve bir balina, etkili bir şekilde sona erdirmek için çarpıcı bir 55.8ETH (yazı yazıldığı sırada 75.000 $) değerinde bir TAMA satın aldı.

Tamadoge Telegram grubuna (50.000 üye) katılarak veya projeyi Twitter'da (65.000) takip ederek projeden ve en son haber duyurularından haberdar olun.

2. Battle Infinity - Gelecek Vaat Eden Metaverse ve P2E Oyun Ekosistemi

Battle Infinity, yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri listemizde göz önünde bulundurulması gereken bir sonraki projedir. Q2 2022'de kurulan Battle Infinity, kendi yerel ‘Çoklu Evrenini' inşa eden Mumbai merkezli bir projedir. Bu terim, Battle Infinity metaverse dünyasında yer alacak altı ürünü ifade eder.

https://v2.cimg.co/news/86701/218517/best-crypto-3.jpg1 Yıllık Grafik

Bu, merkezi olmayan bir değişim, staking havuzları, bir NFT pazarı ve daha fazlasını içerir. Bununla birlikte, Battle Infinity tarafından sunulan kapsayıcı ürün P2E kripto oyunlarıdır. Bunun ön saflarında IBAT Premier Ligi var.

Bu fantezi sporlarına odaklanmış bir P2E oyunudur. Bu nedenle, kullanıcılar futbol veya kriket gibi bir spordan bir oyuncu takımı oluşturabilir ve gerçek dünya ödülleri kazanmak için yarışabilirler. Oyuncular, takımlarının gerçek oyunlarda nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak puan ve ödüller kazanacaklar.

Örneğin, kriket oyuncusu gerçek bir oyunda bir asır puan alırsa, IBAT Premier League takımında bireye sahip olan herkes iyi sonuç verecektir. Oyuncular daha fazla puan kazandıkça ve biriktirdikçe, Battle Infinity metaverse'e özgü IBAT belirteçleri üreteceklerdir.

Performans açısından, Battle Infinity bu alandaki en yeni kripto projelerinden biridir. Kısa bir süre önce 90 günlük bir satış öncesi kampanya başlattı ve toplamda 5 milyon doların üzerinde bir sabit sınırla geldi. Ancak, satış öncesi o kadar popülerdi ki, sert kapağa 24 gün içinde ulaşıldı.

Bu nedenle, IBAT belirteçleri daha sonra Ağustos 2022 ortalarında Pancakeswap'ta piyasaya sürüldü. Bu, Battle Infinity ön satışını kaçıran yatırımcıların hala bu heyecan verici projeye erken maruz kalma şansına sahip oldukları anlamına geliyor.

 • Piyasa Değeri 48,1 milyon dolar (tamamen seyreltilmiş)
 • 24 Saat Dönüş 22.91%
 • 7 Günlük İade 17.46%
 • 1 Yıllık Getiri %221.06 (Ağustos 2022 satış öncesi değerinden itibaren)

Savaş Sonsuzluğunu Ziyaret Edin

3. Lucky Block - NFT Ödülleri ve Rekabet Platformu

Lucky Block, gelecek vaat eden bir başka projedir ve birçok yönden bugün satın alınacak en iyi kripto para birimlerinden birini temsil etmektedir. Tıpkı Battle Infinity gibi, Lucky Block da son derece başarılı bir satış öncesi kampanyanın tadını çıkardı ve birkaç hafta içinde 5 milyon doların üzerinde para topladı.

https://v2.cimg.co/news/86701/218518/best-crypto-4.jpg
1 Yıllık Grafik

 

Ancak, bu en iyi kuruş kriptosunun satış öncesi lansmanını takip edecek olan şey daha da emsalsizdi. Basitçe söylemek gerekirse, Pancakeswap'ta bir aydan biraz fazla bir süre içinde, LBLOCK belirteçleri 60x'in üzerinde bir artışa tanık oldu. Bu, erken satış öncesi yatırımcıların yatırımlarında oldukça büyük kazançlar elde ettikleri anlamına geliyor.

Ne yazık ki Lucky Block için daha geniş pazar başladı. Ve bu nedenle, LBLOCK artık önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine kıyasla büyük bir indirimle satın alınabiliyor. Projenin kendisi açısından Lucky Block, yenilikçi bir NFT ödül ve rekabet platformu oluşturdu.

İlk olarak, kullanıcılar girmek istedikleri rekabetle ilişkili bir NFT satın alabilirler. Yarışma örnekleri arasında lüks tatiller, FIFA Dünya Kupası'na VIP biletler ve 1 milyon dolarlık Bitcoin yer alıyor.

NFT satın alınır alınmaz, kullanıcı sadece yarışmaya bilet girişi yapmakla kalmayacak, ödüller kazanacaktır. LBLOCkK ödenen ödüller, ilgili NFT kullanıcının cüzdanında tutulduğu sürece kazanılmaya devam edecektir. Bu, ödül çekilişi yapıldıktan sonra bile geçerlidir.

Lucky Block ayrıca Platinum Rollers Club'a erişim sunan kendi NFT koleksiyonunu da sunuyor. Her biri 1'den 10.000'e kadar olan bir sayı ile tanımlanan sadece 10.000 Şanslı Blok NFT vardır. Bu, Lucky Block NFT çekilişlerine ömür boyu bilet girişini temsil eder.

Örneğin, NFT kazanan numara olarak 5,430 çekerse, NFT 5,430'u elinde bulunduran kişi ilgili ödülü kazanır. LBLOCK tokenleri, hem Binance Smart Chain (V1) hem de Ethereum (V2) projesiyle çapraz zincirdir.

 • Piyasa Değeri 15,8 milyon dolar
 • 24 Saat Geri Dönüş 0.35%
 • 7 Günlük İade -13.46%

1 Yıllık Getiri %159,60 (Ocak 2022 satış öncesi değerinden itibaren)

4. Bitcoin – Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinden Satın Alma Fırsatı

Bitcoin, bu alandaki en büyük varlık ve piyasa değeri ile tercih edilen lider kripto varlığıdır. Bitcoin, 2021'de, dijital varlığın 68.000 doları aştığı aynı yılın Kasım ayında durdurulan uzun bir boğa koşusuna çıktı.

https://v2.cimg.co/news/86701/218519/best-crypto-5.jpg1 Yıllık Grafik

 

Bu, 2009 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde bir doların sadece küçük bir kısmı için Bitcoin satın alabileceğinizi düşündüğünüzde eşi görülmemiş bir durumdur. Başka bir deyişle, Bitcoin 12 yıldan biraz daha uzun bir sürede milyonlarca puanlık bir kazanç elde etti.

Bununla birlikte, Bitcoin şimdi bir ayı piyasasına girdi ve daha sonra endüstrinin çoğunluğunu onunla birlikte aşağı çekti. Öte yandan, şu anda bir Bitcoin pozisyonu oluşturmak isteyenler bunu büyük bir indirimle yapabilirler.

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 2017'nin sonlarında elde ettiği tüm zamanların etrafında dolaşmaya devam ediyor - 20.000 dolar. Bu nedenle, 68.000 $ 'lık en son zirvesine kıyasla, bu yatırımcılara %70'in üzerinde bir indirim sunuyor.

Bitcoin hakkında hatırlanması gereken bir başka şey de, birçok platformun artık dijital varlık üzerinde verim hizmetleri sunmasıdır. Bu, yatırımcıların ayı piyasasını beklerken, Bitcoin holdinglerinde pasif bir gelir elde edebilecekleri anlamına geliyor.  

Yukarı yönlü potansiyel açısından, bu görülecektir. Bazı Bitcoin destekçileri, fiili dijital varlığın değerinde herhangi bir sınırlama görmüyor ve orta vadeli hedefler coin başına 100.000 dolar. Daha kısa vadede, 68.000 $ seviyesine geri dönüş, %240'lık bir artış gerektirecektir. 

 • Piyasa Değeri 387,8 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 1.86%
 • 7 Günlük İade -4.96%
 • 1 Yıllık İade -57.44%

5. Ethereum - PoS Projesi Yükseltmeden Önce Satın Alma Fırsatı 

Ethereum ayrıca 2022'e yatırım yapmak için en iyi kriptolardan birini temsil ediyor. Piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto projesi, önde gelen akıllı sözleşme blok zinciridir. Ethereum'un üzerine inşa edilmiş binlerce ERC-20 var ve bu da meşruiyetini vurguluyor.

Dahası ve belki de en önemlisi, ERC-20 belirteçleri gönderildiğinde ve alındığında, işlem ücretlerinin eth'de ödenmesi gerekir. Bu, eth'nin gerçek dünya yararına sahip olduğu ve dolayısıyla daha geniş pazarlardan gelen talebin güçlü kaldığı anlamına gelir.

https://v2.cimg.co/news/86701/218520/best-crypto-6.jpg1 Yıllık Grafik

Ethereum'a yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, metaverse projeleri için tercih edilen fiili blok zincir olmasıdır. Enjin, Decentraland veya Sanal Alan lideri metaverse dünyaları Ethereum'un üstünde çalışıyor olsun.

Ve hepsinden iyisi, Ethereum, proof-of-stake (PoS) 'a geçişini tamamlamaya yakın. Bu, daha hızlı işlemler, daha düşük ücretler ve daha ölçeklenebilir bir çerçeve anlamına gelecektir. Ethereum projesine cazip bir fiyata satın almak için de harika bir fırsat var.

Örneğin, Ethereum 2021'de yükseliş piyasasındayken, kripto varlığı 4,900 doların üzerinde bir seviyeye ulaştı. Yazı yazıldığı sırada aynı kripto varlık %67 indirimle işlem görüyor. Mevcut fiyatlandırma seviyelerinde önceki en yüksek seviyesine geri dönmek için, %200'ün üzerinde bir artış.   

 • Piyasa Değeri 188,75 milyar dolar
 • 24 Saat Geri Dönüş 6.12%
 • 7 Günlük İade -3.92%
 • 1 Yıllık Getiri -54.95%

6. BNB - Dünyanın En Büyük Kripto Borsasının Yerli Tokeni

Bu yazının yazıldığı sırada bnb'nin değerine bakıldığında, bu aynı zamanda 2022'ye yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir. Bu dijital varlık, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance ekosisteminin yerel belirtecidir.

BNB, 2017 yılında kuruldu ve ilk kullanım durumu, borsasının kullanıcıları için indirimli işlem ücretleri sunmaktı. O zamandan beri Binance, birçoğu bnb'nin daha fazla kullanım durumu sunan çok sayıda ek ürün ve hizmet yaratmaya devam etti.

https://v2.cimg.co/news/86701/218521/best-crypto-7.jpg1 Yıllık Grafik

Örneğin, eski blockchain ağlarıyla rekabet etmeyi amaçlayan Binance Akıllı Zinciri, genellikle listelenen projelerin BNB ile eşleştirilmesini gerektirir. Ayrıca Binance Akıllı Zincirindeki işlem ücretleri bnb'de ödeniyor.

Ethereum blok zincirindeki ETH gibi, bu da bnb'nin gerçek dünya değerine sahip olmasını ve sürekli talep altında kalmasını sağlar. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 669 $ 'a kıyasla BNB, yazılı olarak fiyatlara yatırım yapanlar için %57 indirimli işlem görüyor. 

 • Piyasa Değeri 46.41 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 3.45%
 • 7 Günlük İade -3.35%
 • 1 Yıllık Getiri -38.14%

7. XRP - Bankalar için Sağlam Sınır Ötesi Ödeme Ağı 

XRP, 2012 yılında piyasaya sürüldü ve bu da onu birkaç ayı piyasasından geçen köklü bir kripto varlığı haline getirdi. Bu, bankaların sınır ötesi fon transferini sağlayan Ripple ağının yerel belirtecidir.

SWİFT gibi eski ödeme sistemlerine kıyasla Ripple hızlı, ucuz ve ölçeklenebilir işlemler sunar. Bu, gönderenin veya alıcının nerede olduğuna bakılmaksızın geçerlidir. Ayrıca rakip para birimleri kullanıldığında Ripple'ın hızlı performansı da sağlam kalıyor. 

https://v2.cimg.co/news/86701/218522/best-crypto-8.jpg1 Yıllık Grafik

Genellikle, bankalar işlem yapmak için Ripple ağını kullandıklarında, aktarım 4-5 saniye sürer. Ücretler bir kuruşun çok küçük bir kısmını oluşturur ve Ripple her saniyede 1.500 adede kadar işlem yapabilir.

 • Piyasa Değeri 16.39 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 3.19%
 • 7 Günlük İade -1.98%
 • 1 Yıllık İade -72.26%

8. Dogecoin - İndirimli Popüler Meme Coin Ticareti 

Şimdi satın almak için en iyi kripto listemizde sıradaki Dogecoin. Her ne kadar 2021 yılına kadar Dogecoin canlanmasa da - en azından fiyatlandırma eylemi açısından, bu dijital para birimi 2013'te piyasaya sürüldü.

Proje, kripto varlıklarının halka satılabilme kolaylığını vurgulamak için bir şaka olarak başlatıldı, ancak yine de etrafındaki en iyi meme paralarından biri olmaya devam ediyor. Bu şaka benzeri etiket, Dogecoin'in Tesla CEO'su Elon Musk'un dikkatini çektiği 2021'in başına kadar kaldı.

https://v2.cimg.co/news/86701/218523/best-crypto-9.jpg

Basitçe söylemek gerekirse, birçok Tweet ve halka açık konuşmalarda Musk, Dogecoin'e inanan biri olduğunu yineledi. Sadece bu değil, Tesla artık Dogecoin'i birçok ürün ve hizmetinde bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.  

 • Piyasa Değeri 8.53 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 3.78%
 • 7 Günlük İade -6.02%
 • 1 Yıllık İade -72.26%

9. Unıswap - Büyüyen Merkezi Olmayan Değişim  

Uniswap, dipte satın almaya değer olabilecek başka bir kripto varlığıdır. Proje, Ethereum ağının üstünde çalışan popüler bir merkezi olmayan değişim oluşturdu. Bu, tüccarların artık üçüncü bir taraf olmadan kripto varlıkları alıp satabilecekleri anlamına geliyor.

Bunun yerine, kullanıcılar kripto cüzdanlarını Uniswap'a bağlayabilir ve işlem yapmaya başlayabilirler. Bu nedenle, hiçbir hesabın açılmasına gerek yoktur ve kullanıcının herhangi bir KYC belgesi sağlaması gerekmez. Unıswap borsası, ticaret emirlerinin nasıl kolaylaştırıldığı konusunda devrim yarattı.

https://v2.cimg.co/news/86701/218524/best-crypto-10.jpg1 Yıllık Grafik

Sipariş defterlerini kullanmak yerine, Uniswap bir AMM (otomatik piyasa yapıcı) sistemi kullanır. Bu, bir kullanıcının satıcıya ihtiyaç duymadan coin ticareti yapabileceği anlamına gelir. Unıswap bunu likidite havuzları aracılığıyla başarır.

Bir Uniswap havuzuna likidite eklemek isteyenler faiz kazanacaktır. Bu, boşta kalan kriptodangelir elde etmenin pasif bir yolunu sunar. Uniswap ayrıca başka DeFı (merkezi olmayan finans) hizmetleri de sunmaktadır ve daha fazla ürün boru hattındadır.  

 • Piyasa Değeri 8.54 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 8.69%
 • 7 Günlük İade -8.79%
 • 1 Yıllık İade -79.31%

10. Shiba Inu

Dogecoin bu pazara giren orijinal meme parası olmasına rağmen, şimdi çok fazla rekabeti var. Bu bağlamda, Shiba Inu belki de portföylerine alternatif meme paraları koleksiyonu eklemek isteyenler için şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimidir.

Shiba Inu'nun hikayesi etkileyici olmaktan başka bir şey değil. Proje sadece Nisan 2020'de başlatılmış olsa da, zaten büyük çaplı bir kripto varlığı haline geldi. Sadece bu değil, aynı zamanda erken yatırımcılar o zamandan beri birkaç milyon puanlık kazanımlara tanık oldular.

https://v2.cimg.co/news/86701/218525/best-crypto-11.jpg1 Yıllık Grafik

En önemlisi, Shiba Inu sadece bir meme parasından daha fazlası olmayı hedefliyor. Örneğin, proje o zamandan beri kendi yerel metaverse dünyasını inşa etti. Bu, kullanıcıların sürükleyici deneyimlerin keyfini çıkarmasını ve hatta sanal araziler satın almasını sağlayacaktır.  

 • Piyasa Değeri 6,97 milyar dolar
 • 24 Saat Geri Dönüş 6.13%
 • 7 Günlük İade -3.54%
 • 1 Yıllık Getiri 83.76%

11. Monero- Yerleşik Statüye Sahip Gizlilik Odaklı Bir Madeni Para   

Monero yerleşik bir kripto varlığıdır. Bu proje belki de gizlilik paralarına ilgi duyanlar için şimdi satın alınabilecek en iyi kripto. Bu, gerçekten anonim işlemler sunduğu sürece projenin ana kullanım durumudur.

Bitcoin ve Ethereum gibi eski blok zincirler, işlem yapan taraflara aynı düzeyde anonimlik sunmaz. Monero blok zinciri kendi yerel belirteci olan XMR tarafından beslenir. Bu dijital para birimi, 2021'in sonlarında 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 321 $ 'a ulaştı.

https://v2.cimg.co/news/86701/218526/best-crypto-12.jpg1 Yıllık Grafik

O zamandan beri, Monero'nun değeri pazarın geri kalanıyla birlikte azaldı. Bu yazının yazıldığı tarihte Monero, 52 haftanın en yüksek seviyesine kıyasla %52'nin üzerinde bir indirimle işlem görüyor. Bu, XMR sayesinde cazip bir fiyata yatırım yapma fırsatı sunar.

 • Piyasa Değeri 2,77 milyar dolar
 • 24 Saat Dönüş 3.18%
 • 7 Günlük İade -0.43%
 • 1 Yıllık Getiri -46.85%

12. Decentraland - Bugün Metaverse'e Yatırım Yapın    

Şu anda satın alınacak en iyi kripto listemizdeki son proje Decentraland. Bu proje genellikle önde gelen metaverse platformu olarak görülüyor. Decentraland ilk önce kullanıcının metaverse'e girmeden önce özel bir avatar oluşturmasını gerektirir.

Bu kullanıcıya özgü olacaktır. Bundan sonra, kullanıcı sanal dünyayı keşfedebilir ve diğer avatarlarla sosyalleşebilir. Daha da ilginç olanı, Decentraland, kullanıcıların sanal araziler satın almalarını sağlıyor. 

https://v2.cimg.co/news/86701/218529/best-crypto-13.jpg1 Yıllık Grafik

Önceki 12 ay boyunca, Ademi merkeziyetçidünyadaki bazı araziler birkaç milyon dolara satıldı. Sanal arazi, projenin yerel varlığında ödenmelidir - MANA. Bu coin piyasaya sürüldüğünden bu yana %20,000'in üzerinde kazanç sağladı. 

 • Piyasa Değeri 1,48 milyar dolar
 • 24 Saat Geri Dönüş 6.18%
 • 7 Günlük İade -3.61%
 • 1 Yıllık Getiri -14.84%

Satın almak için en iyi Kriptoları Nasıl Bulabilirim

Bu bölümde, yatırımcıların portföyleri için şimdi satın almak için en iyi kriptoyu ararken kullanabilecekleri yöntemlerden bazılarını açıklayacağız.

İlk olarak, kripto projesinin uzun vadeli potansiyelinin ne olduğunu düşünmek akıllıca olacaktır.

Örneğin, Ethereum, ERC-20 ve metaverse paraları için fiili akıllı sözleşme blok zinciri olarak çalışırken, Bitcoin büyük olasılıkla çoğu için bir değer deposu olarak kalacaktır.

Bu nedenle, hem Bitcoin hem de Ethereum'un uzun vadeli potansiyeli güçlü görünüyor. Benzer şekilde, önlerinde parlak bir geleceğe sahip olması gereken başka birçok yerleşik kripto projesi var.

Örneğin, XRP 200'den fazla banka ile ortaklıklar kurarken, Decentraland metaverse içindeki araziler birden fazla küresel marka tarafından satın alındı.  

Sonuç Olarak

Özetle, bu piyasa anlayışı şu anda satın alınacak en iyi kriptoların 12'ini gözden geçirdi ve sıraladı. Yatırımcıların iyi çeşitlenmesini sağlamak için çeşitli projelere yer verdik.

Örneğin, bugün tartışılan yerleşik belirteçler arasında Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi isimler yer alıyor.

Bununla birlikte, gelecek vaat eden birkaç projenin beğenisini de seviyoruz. Battle Infinity'ye ek olarak, Tamadoge 2022 için en iyi kriptolardan biri olarak öne çıkıyor.

Tamadoge satış öncesi yeni bitti, 19 milyon dolar topladı ve yakında borsalarda işlem görecek.

Yasal Uyarı, yukarıda okumuş olduğunuz makalelerin bütün bulguları bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiş olup herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN