XRP 0.34 Barajını Geçebilecek mi?

 
XRP 0.34 Barajını Geçebilecek mi?

XRP Boğaları, Zor Bir Ağustos Ayından Sonra Barajı 0.34 $ 'dan Yukarı Çekmek için Zorlanıyor!

XRP kısa vadeli görünümde son derece yükseliş eğilimi gösteriyor. Uzun süreli grafikte zaman çizelgeleri önümüzdeki üç ay içinde inanılmaz bir satış fırsatı gösteriyor.

  • XRP kısa vadeli bir perspektiften yükselişe bakıyor
  • 0.36 $ 'lık fiyat orta noktası şimdi hem kilit direnç hem de destek bölgeleri olarak belirlendi
  • Ripple için sonraki hedef 1 $

Bununla birlikte, XRP boğalarının bir ihlalin yürürlüğe girmesi için biraz daha beklemesi gerekebilir.

Haziran ayında, kriptonun $ 0.39 destek anahtarını ihlal ettiği görüldü. Destek bölgesi ihlal edildiğinden, bu aynı seviye kilit direnç olarak da dengelendi.

XRP fiyatının da 0.3 ile 0.41 $ arasında bir aralık oluşturduğu görüldü ve orta nokta hem direnç hem de destek bölgeleri olarak hareket eden 0.36 $ olarak belirlendi.

https://www.newsbtc.com/wp-content/uploads/2022/09/x-460x259.png

XRP Boğaları Saldırganlıklarını Kayıp mı Ediyor?

Ağustos ayında, xrp'nin iki hafta boyunca $ 0.39 seviyesini ihlal etmeye çalıştığı görülüyor. Bununla birlikte, boğaların buharı tükeniyor ve fiyat aralığın orta noktasının altına düşüyor. Fiyat birkaç gün sonra 0.30 $ seviyesine daha da düştü.

Coinmarketcap'e göre, XRP fiyatı bu yazı itibariyle% 0.12 oranında düştü veya 0.3558 $ 'dan işlem gördü.

Belirteç için teknik göstergeler düşüş ön sevişmesinde ani bir bükülme olduğunu gösteriyor. RSI, 50'i geçti ve önümüzdeki birkaç gün boyunca oyalanabilecek güçlü bir yükseliş gösteren destek görevi görmesi için onu kaldırdı.

Dahası, Birikim / Dağıtım (A / D) hattı, Mayıs ayında tespit edilen kilit direnç seviyesini ihlal edebildi ve şu ana kadar çok kritik bir gelişme oldu.

Ancak, bu tür bir gelişme $ 0.39 seviyesinin üzerindeki ilerlemeyi doğrulayamayabilir. Öte yandan, bu bir ihlalin bir olasılık olduğunu ve birkaç hafta içinde gerçekleşebileceğini gösterir.

Xrp'nin Chaikin Para Akışı (CMF) de kayda değer alım faaliyeti gösteren +0.08'i aşarak tırmandı.

XRP Talebindeki Yükseliş Yükseliş Duruşunu Gösteriyor

Kripto talebindeki ani artış boğaların sürücü koltuğunu almış olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, kilit direnci koparacak bir ihlalin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir.

SEC meselelerinin ötesinde, meydan okuma Mayıs 2021'ten bu yana kaya gibi sağlam olan direnç hattını ihlal ediyor.

XRP bu direnç bölgesini birçok kez test etti ve başarısız oldu, ancak tekrar test etmek için ölü ayarlandı. Direnç bölgesini çevirmek, xrp'nin bir sonraki $ 1'i hedeflemesine kesinlikle yardımcı olacaktır.

XRP Artık xrpl'deki Bitcoin Ödeme Uygulaması aracılığıyla Yakılabilir, İşte Nasıl Olduğu

Kripto dünyası, Bitcoin işlemlerini gerçekleştirmeyi ve Lightning Network ile rekabet etmeyi amaçlayan bir başka büyük gelişme ile geri alındı. Bu kez, son zamanlarda tüm XRP topluluğundan büyük destek alan XRP Defteri temelinde inşa edilen bir proje olan Spendthebits'in ihtişam anı geldi.

Kendi projesini kısaca anlatan SpendTheBits, tam olarak XRPL blok zincirinin kullanılmasının BTC işlemlerinin şu anda mümkün olandan çok daha hızlı ve ucuz olmasını sağladığını belirtiyor. Aynı zamanda, XRP yanlısı bir aktivist ve CryptoLaw kurucusu olan John Deaton, projenin bir başka olumlu yönünü vurguladı.

Kripto avukatına göre, açık kaynak kodu kullanarak XRP Defterine dayanan ve teknolojiyi uygulamak için Ripple'dan veya başka birinden herhangi bir izin gerektirmeyen SpendTheBits davası, Sec'in Ripple ve XRP'YE karşı iddialarının kesinlikle saçma olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Deaton, Satoshi-esque teknolojisi olduğunu söylüyor.

BTC gönder, XRP yak

Projenin en önemli özelliği kesinlikle işlemlerde XRP'NİN kullanılması, daha doğrusu yakma işlemidir. Dolayısıyla, xrp'nin bir hesabı etkinleştirmek için kullanılmasına ek olarak, XRP Defteri blok zinciri aracılığıyla her BTC işleminde yanacaktır.

Yukarıda okumuş olduğunuz analizin bütün bulguları yazarın şahsi görüşüne dayalıdır ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN