Terra Classic [LUNC], talep arttıkça yükseliş eğiliminde!

 
Terra Classic [LUNC], talep arttıkça yükseliş eğiliminde!

Terra Classic ve yerli coin LUNC, adlarındaki “Klasik” ile tanımlanabilen orijinal madeni para ve kripto zincirdir. Mayıs ayında Terra zincirinin çöküşünü fırtınalı bir Haziran izledi. Mayıs ayının sonundaki çatal, yeni zincir Terra'nın Terra/usd'ye (UST) bağlanmamasıyla LUNA ve LUNC oldu.

Peki fiyat hareketi ile ilgili olarak, LUNC Temmuz ve Ağustos aylarında uzun bir süre sessiz kaldı. Eylül ayında % 160 arttı fakat geri çekilme devam ediyordu. LUNC kısa vadeli yatırımcılara bir satın alma fırsatı sunabilir mi?

LUNC- 2 Saatlik Grafik

0.00022 $ 'dan 0.00059 $'a geçişe dayanarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (sarı) çizildi. Bu yazının yazıldığı sırada, fiyat bu hareketin% 50 geri çekilme seviyesinin hemen üzerindeydi. Güneyde,% 61.8 geri çekilme seviyesi LUNC için bir talep bölgesi ile birleşti.

Birkaç gün önce fiyat, $ 0.00034 işaretinden güçlü bir artış gördü. Bu dalgalanma kendi başına % 74 olarak ölçüldü. Önceki işlem günü, 2 saatlik grafikte % 61.8 geri çekilme seviyesini test eden güneyde uzun bir candlewick görüldü.

Bu düşük seviyelere geri dönmek hafta sonu gerçekleşebilir. Böyle bir düşüş bir satın alma fırsatı sunacaktır. Yükseliş pozisyonunun geçersiz kılınması, lunc'nin daha da düşerek $ 0.000325 işaretine ve altına düşmesine neden olacaktır.

Terra 2.0 Luna pumpı LUNC için zararlı mı ve Terra Luna daha yükseğe tırmanacak mı?

https://v2.cimg.co/news/87167/219352/terra-luna.jpg

Son birkaç gündür altcoinler yükseliş fiyat ivmesi ve değişken davranışlar sergiledi. Fakat bugün, Terra 2.0 Luna muhtemelen en değişken olduğu için tahtı talep etti.

Teknik analiz açısından bakıldığında, Terra Luna makro inen kanaldan çıkarken son derece yükseliş eğilimi gösteriyor.

Eğer pozitif fiyat ivmesi korunursa, Terra Luna'nın, Luna Classic'in (LUNC) yakın zamanda yaptığı gibi, 31 Mayıs'tan (lansman günü) tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar test etme şansı var.

Bu, yeterli yükseliş momentumuyla Terra Luna'nın 11.86 $ fiyat seviyesini tekrar test edip kırabileceği anlamına geliyor.

https://v2.cimg.co/news/87167/219355/terra-luna-price-target.jpg
Luna/Usdt – Günlük Zaman Dilimi

Terra Luna, 2.82 $ 'lık önemli bir direnç seviyesini kırdı ve bu da desteğe çevrilen çoklu direnç seviyelerinde roket atmasına izin verdi.

Bugün erken saatlerde Terra Luna, buhar kaybetmeden ve reddedilmeden önce 7.80 dolara yükseldi. Şu anda Terra Luna 5,99 dolardan işlem görüyor.

https://v2.cimg.co/news/87167/219360/terra-luna-descending-triangle.jpg
Luna / Usdt - 5 Dakikalık Zaman Dilimi

Terra Luna'nın fiyat hareketini daha küçük bir zaman diliminde analiz edersek, azalan üçgen paterninin 5.72 $ destek seviyesini kaybedebileceğimize dair empoze edilmiş bir risk olduğunu görebiliriz. Tipik olarak, bu düşüş eğilimi gösteren bir devam modelidir.

Bu kilit destek alanını kaybedersek, boğa flamasının başında 4.72 $ destek seviyesine kadar devam edebileceğimizi görebiliriz.

Terra Luna için yükseliş senaryosu, $ 6.03 direnç trend çizgisini kırmamız ve potansiyel olarak $ 7.80 fiyat seviyelerini tekrar test etmemiz ve daha sonra Terra Luna'nın $ 10'i bir kez daha aşmasının mümkün olabileceğidir.

Terra Luna'nın 20 günlük hareketli ortalamada aşırı derecede uzadığını, göreceli güç endeksinin de 5 dakikalık zaman diliminde 99.87'ye ulaştığını ve bunun da aşırı alım - kalış riskinden kaçındığını yansıttığını belirtmek gerekir.

Bunun gibi pumplar büyük risk ve aşırı oynaklık ile birlikte gelir. Fiyat yarın% 50 oranında yükselebilir veya düşebilir, bu özel koşullar altında pragmatik bir hedef tahmin etmek son derece zordur.

Coinmarketcap'e göre, Terra Luna günde% 197 arttı ve diğer kripto para birimleri arasında 57. sırada yer alıyor. Terra Luna'nın piyasa sermayesi şu anda 698 milyon dolar ve 1 milyar doları aşma şansı makul görünüyor.

Terra Luna yüksek rakamlara roket atarken, Luna Classic (LUNC) tam tersini yapmaya karar verebilir mi? Ters bir korelasyon olabilir mi?

Daha dün Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.00059 seviyesinde işlem görüyordu ve o zamandan beri $ 0.00045 seviyesine geriledi.

Bugün LUNC, perakende yatırımcılar arasında büyük miktarda korku ve paniğe neden olan 0.000363 $ 'a kadar düştü.

Bugün LUNC için düzeltme %39 idi, bu aslında son derece değişken koşullar altında son derece kripto para birimleri için oldukça normaldir, LUNC'NİN aşağı yönlü devam etmesini önlemek için şimdi $ 0.000457 fiyat seviyeleri etrafında konsolide olması gerekir.

https://v2.cimg.co/news/87167/219363/terra-luna-classic-correction.jpg
Lunc / Usdt - 30 Dakikalık Zaman Dilimi

Terra Luna Classic, yukarıdaki resimde gösterildiği gibi simetrik üçgeninden desteğini kaybetti. LUNC, boğaların geri savaştığını ve bu düşük fiyat seviyelerinin etrafında çok fazla satın alma baskısı olduğunu yansıtan bugünün en düşük seviyesinden şimdiden% 25'in üzerine çıktı. Hatta bazıları buna ortalama dolar maliyeti diyebilir.

Terra Luna Classic pumpının çoğu, işlem başına arzın %1.2'sini kaldıracak olan yoğun bir şekilde beklenen %1.2 vergi yanmasından geliyor.

Diğer birçok merkezi borsa,% 1.2 tedarik yakma mekaniğini devreye almak istiyor.

Ayrıca, Terra Luna Classic'in (LUNC) yükselişe devam etmek istiyorsa $ 0.000489 fiyat seviyesini geri alması hayati önem taşıyor. Bu, Luna Klasik boğaları için bir meydan okuma olabilecek bir direnç seviyesidir.

Terra Luna Classic (LUNC), kripto dünyasında son birkaç gündür ilgi odağı oldu, ancak şimdi Lunc'nin gazının bitip bitmediği sorgulanabilir.

Coinmarketcap, lunc'nin şu anda diğer kripto para birimleri arasında 29. sırada olduğunu ve 2.7 milyar dolarlık bir piyasa sermayesine sahip olduğunu belirtiyor. Birçok tüccar, Terra Luna Classic'in (LUNC) hala 10 milyar dolarlık bir piyasa sermayesini zorlayabileceğini öne sürüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) son saatlerde nötr 50 işaretinin altına düştü. Bu kısa vadeli düşüş momentumunu harekete geçirdi. Ancak, momentum henüz özellikle güçlü değildi ve genel eğilim yükselişte kaldı. Stokastik RSI da aşırı satım bölgesindeydi ve önümüzdeki saatlerde bir sıçrama fikrine biraz güç kattı.

Denge Hacmi (OBV) çok daha cesaret vericiydi. Eylül ayında bir dizi yüksek düşük oluşturdu. Yukarı yönlü yükseliş, LUNC'ye olan talebin arttığının göstergesiydi. Bu talep yükseliş sürecini daha da hızlandırabilir.

Özet

  • Terra 2.0 Luna, son 6 saatte% 250'nin üzerinde bir fiyat artışıyla neredeyse 8 $ 'a yükseldiği için bugün bir öfke içinde.
  • Terra Luna öforik yükseklere ulaşırken Terra Luna Classic, son 0.000593 $ 'lık yüksek seviyelerden 0.00044 $ 'a kadar düşüş eğilimi gösteriyor.
  • Göstergeler, geri çekilme devam etmesine rağmen, önümüzdeki günlerde LUNC için yükseliş eğilimine işaret etti. Fiyat hareketi, 0.00036 $ seviyesinde iyi bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini öne sürdü.
  • Bitcoin son birkaç gün içinde sağlam kazançlar kaydetmesine rağmen, uzun vadeli eğilimi aşağı yönlü seyretti. Bu nedenle, LUNC boğaları agresif bir şekilde kar elde etmek isteyebilir.

Yukarıda okumuş olduğunuz analizin bütün bulguların yazarın şahsi görüşüne dayalıdır ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN