Solana Fiyatı % 8 Arttı! Sırada Ne Var? Solana Yol Çizelgesi

 
Solana Fiyatı % 8 Arttı! Sırada Ne Var? Solana Yol Çizelgesi

Solana (SOL), tether'e (USDT) karşı yükseliş duyguları geliştiriyor, çünkü Solana'nın (SOL) fiyatı mevcut direncin üzerinde yaklaşmakta olan bir kopuşla yükselmeye çalışıyor. Bitcoin (BTC) haftalık mumu yüksek bir notla kapattıktan sonra önemli bir güç kazandı ve fiyat haftalardır ilk kez 21,700 doların üzerinde kaldı. Solana (SOL) da dahil olmak üzere çoğu kripto varlığı, fiyatın patlak vermeyi hedeflemesiyle bundan faydalandı.

Solana Fiyatı son 24 saatte %8 artarak yükseliş grafiği çizdi. Geçtiğimiz hafta altcoin neredeyse% 17 arttı. Bu da Solana'yı geçen hafta en çok kazanan isimlerden biri yaptı. Solana 33 $ işaretini aşmayı başardı ve grafiğinde yükselişe geçti.

Aynı zamanda yükseliş paterni oluşturdu ve böylece tüccarlara umut verdi. Solana 41 dolarlık fiyat bölgesinde sert bir dirençle karşılaşabilir.

Birçok altcoin, Bitcoin'in grafiğinde yükselmeye başlamasıyla iyimserlik belirtileri göstermeyi başardı.

Teknik görünüm, Solana talebinin artmasıyla boğaların iktidarı ele geçirmesine işaret etti. Tüccarlar Solana'nın fiyat yörüngesini göz önüne alarak uzun süre gitmeye karar verdiler.

Solana, son zamanların en yüksek performanslı kripto varlıklarından biri olmuştur.

Yüksek talebe rağmen, Solana 41 $'lık fiyat işaretini geçmezse, bir sonraki işlem seanslarında en yakın destek seviyesine gerilemesi kaçınılmazdır.

Küresel kripto para birimi piyasa değeri bugün son 24 saatte% 1,4 olumlu bir değişim ile 1,12 trilyon dolar.

Bu yazının yazıldığı sırada SOL 37 dolardan işlem görüyordu. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, SOL çoğunlukla sırasıyla 33 ila 49 dolar arasında dalgalandı.

Son 24 saat içinde, Solana% 8 oranında itici güç kullandı ve aynı zamanda yuvarlama dibi paterni oluşturdu.

Bu model, yükselişe ve yukarı yönlü bir fiyat hareketinin devamına bağlıdır. Genel gider direnci 41 dolardı ve bunun üzerinde bir kırılma Solana'yı 49 dolara çıkaracaktı.

49 Doların üzerindeki bir hamle Solana'nın çok ayın en yüksek seviyesini elde etmesine yardımcı olabilir.

Acil destek hattı 33 dolardı ve bunun altında bir düşüş Sol'u 26 dolara çıkaracaktı. Son seansta işlem gören Solana miktarı artarak alım gücünün artması anlamına geliyordu.

Teknik Analiz


 Solana bir günlük grafikte yüksek alım gücünü gösterdi

Yuvarlama dibi, varlığın yükselişe geçtiğini ve bir sonraki işlem seanslarında da bu şekilde kalabileceğini gösterir.

Solana price'ın teknik görünümü de boğaların yanındaydı. Göreceli Güç Endeksi yarı çizginin üzerine çıktı ve bu da alıcıların satıcılara göre arttığını gösterdi.

Talepteki artış Solana fiyat hareketini de 20-Sma'nın üzerine çıkardı. Bu okuma, alıcıların piyasadaki fiyat ivmesini artırdığı anlamına geliyordu.

İlgili Okuma: Beyaz Saray Crosshair'deki Cardano, Ada'yı Bu Rotaya İtebilir

 Solana bir günlük grafikte sermaye girişlerinde düşüş kaydetti / Kaynak: SOLUSD on TradingView

Sol'un diğer göstergeleri de geçen hafta talebin arttığını gösterdi. Fiyat momentumunu ve yönünü ölçen Parabolik SAR pozitifti.

Şamdanların altındaki noktalı çizgiler, Solana fiyatının bir sonraki işlem seanslarında artacağı anlamına geliyordu.

Öte yandan, sermaye girişlerini çıkışlara göre gösteren Chaikin Para Akışı olumsuzdu.

CMF yarı çizginin altındaydı, bu da sermaye girişlerinin yazı yazıldığı sırada çıkışlardan daha az olduğu anlamına geliyordu.

Solana (SOL) Haftalık Grafikte Fiyat Analizi

https://www.newsbtc.com/wp-content/uploads/2022/09/SOLUSDT_2022-09-12_22-55-58-860x569.png
Haftalık SOL Fiyat Grafiği

Sol'un fiyatı, son aylarda yükseliş ivmesini korumak için mücadele etti, çünkü çoğu satıcı için bir tedarik bölgesi olarak hareket eden 45 dolarlık alandan reddedildi.

Sol'un fiyatının artacağına dair artan hissiyata rağmen, SOL yükseliş ivmesini yeniden kazanmak için mücadele etti.

Sol'un haftalık grafiği iyi görünüyor, çünkü hafta daha fazla yükseliş eğilimi ile yükselişe geçti. Sol'un fiyatı daha yüksek trend gösteremediğinden, 38 $ 'ın üzerine çıkmaya karşı dirençle karşı karşıya.

SOL, fiyatının 40 $ ve muhtemelen 45 $ 'a yükselmesi için bu seviyenin üzerine çıkmalıdır. Daha yüksek işlem yapma şansının daha yüksek olması için, SOL fiyatının kırılması ve bu direncin üzerinde kalması gerekir. SOL fiyatı önemli bir hacimle patlak verirse, fiyat yükselebilir. SOL fiyatı başarısız olursa, fiyat satımı için iyi bir talep bölgesi görevi görecek olan 31 dolarlık bir yeniden test görebiliriz.

Piyasa bir rahatlama mitingi için hazırlanırken Sol'un fiyatı yükseliyor gibi görünüyor.

SOL fiyatı için haftalık direnç - $ 38-$ 45.

SOL fiyatı için haftalık destek - 31 $.

Günlük (1D) Grafikte SOL Fiyat Analizi

https://www.newsbtc.com/wp-content/uploads/2022/09/SOLUSDT_2022-09-12_23-31-27-860x569.png
Günlük SOL Fiyat Grafiği

SOL fiyatları için günlük zaman dilimi yükseliş eğilimi gösteriyor ve fiyatlar güçlü bir haftalık mum kapanışının ardından günü en yüksek seviyede bitirmeyi hedefliyor. SOL günlük düşük seviyeden toparlandı ve 50 Üstel Hareketli Ortalamanın üzerine çıkmaya çalışıyor.

İyi bir hacimle, SOL fiyatı 38 $ 'lık bu bölgenin üzerinde kırılacak ve SOL fiyatının daha yüksek eğilime karşı direnç olarak hareket edecektir.

SOL fiyatı 38 $ 'ın üzerine çıkmazsa, bu fiyat bölgesinin üzerinde olası bir ralli için daha fazla hacim toplamak amacıyla 31 $ 'ın alt bölgesini tekrar test edebilir.

Günlük zaman diliminde, SOL fiyatı şu anda 37 $ 'dan işlem görüyor ve 50 Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) üzerinde kalıyor. 36 $ 'lık fiyat, SOL fiyatına direnç olan 50 EMA'YA karşılık gelir.

SOL fiyatı 50 Ema'yı çevirirse, güçlü bir yükseliş fiyat hareketi varsayılır. SOL fiyatı% 23,6 Fibonacci (Fib) geri çekilme değerini çevirirse, daha yüksek bir fiyat hareketi varsayılır.

Günlük grafikte, SOL için Nispi Güç Endeksi (RSI) 50'nin üzerindedir ve bu da yüksek alım emri hacmini gösterir.

SOL fiyatı için günlük direnç - 45 $.

SOL fiyatı için günlük destek - 31 $

Yukarıda okumuş olduğunuz analizin bütün bulguları yazarın şahsi görüşüne dayalıdır ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN