Shiba İşlem Hacmi 100 Milyon Doları Geçmek Üzere!! Shiba Inu Fiyat Tahmini

 
Shiba İşlem Hacmi 100 Milyon Doları Geçmek Üzere!! Shiba Inu Fiyat Tahmini

Shiba Inu fiyatı, kırılma noktasından %16.25 artışla 0.00001208 $ 'a göndermesi muhtemel önemli bir yükseliş modelini doğrulama sürecinde. Daha önce tartışıldığı gibi, en büyük ikinci meme kripto tokeni, desteği 0,000000960 dolardan etiketledikten sonra toparlandı.

Shiba Inu Fiyatı, İşlem Hacmi Patlamasının Ortasında %16'lık Bir Hareket Gördü

Shiba Inu'nun işlem hacmi 100 milyon doları geçerek son 24 saatte 135 milyon dolarla piyasadaki yerini aldı. Borsalardaki hacim artışı, teknoloji devi Google'ın Coinbase ile stratejik bir ortaklığın ardından SHIB ödemelerine destek verdiğini açıklamasından sadece birkaç gün sonra geldi.

Coinmarketcap'in canlı fiyat verilerine göre shib'in işlem hacmi %19,72 arttı. Merkezi borsalar (CEX'LER) hacmin 133 milyon dolarını oluştururken, merkezi olmayan borsalar (DEX'LER) yalnızca 2 milyon dolar getiriyor.

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Sürdürülebilir Bir Yükseliş Hamlesi Tahmini

Dört saatlik grafikte ters bir baş ve omuzlar (H & S) paterni, yüksek işlem hacminin arkasındaki sebep olabilir. Bu yüksek yükseliş paterni genellikle yükseliş eğiliminin tersine dönmesine yol açar.

Önce sol omuz (vadi), ardından daha uzun bir vadi (baş) belirir ve desen ikinci bir yüksek vadi (omuz) ile olgunlaşır. Yatırımcılar genellikle bu modelde işlem yaparken uzun pozisyonlar ararlar. Koparma hedefi, baş ile boyun çizgisi arasındaki mesafedir.


SHIB / USD dört saatlik grafik

Shiba Inu fiyatı şu anda boyun çizgisi direncinin biraz altında işlem görüyor. Eğilimin geçerliliğini belirlemek için aynı seviyenin üzerinde bir mola gereklidir.

Bu arada, 50 günlük SMA (Basit Hareketli Ortalama), SHIB $ 0.00001030 seviyesinde anında destek vermek için sırada. MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), aynı dört saatlik grafikte bir satın alma sinyali verir. Başka bir deyişle, bu göstergelere dayanarak yükseliş sonucu muhtemel görünüyor.

Santiment'in zincir içi bir metriği olan MVRV (piyasa değeri gerçekleşen değer), yatırımcıların shıb'yi bir satın alma bölgesinde olduğunu düşündüklerini gösteriyor. Ortalama çizginin (0,00) altında bir MVRV okuması, Shiba Inu fiyatının değer düşüklüğüne uğradığı sonucuna varır.

Bunu akılda tutarak, yatırımcıların MVRV ortalama çizginin üzerine çıkana kadar satış yapma olasılıkları düşüktür. Başka bir deyişle, talebin artması olasılığı daha yüksektir ve SHIB, %16,25'lik bir kopuşu 0,00001208 dolara doğrulamak için kuzeye doğru hareket edecektir.

 

Shiba Inu MVRV Oranı

Sağlıksız küresel ekonomik ortam nedeniyle ayı piyasası güçlü ve bitmekten uzak görünüyor. Tüccarlar, özellikle Intotheblock'un IOMAP modelinden içgörü düşünüldüğünde, boğa tuzaklarından kaçınmak için erken kar ayırmayı düşünmelidir.

Shiba Inu IOMAP haritası

Yukarıdaki grafikten, Shiba Inu fiyat toparlanması 0,00001100 dolardan düşebilir. Yaklaşık 23.200 adres, bu alan çevresinde 67.33 trilyon SHIB satın aldı. Fiyat iyileştikçe, bu sahipler başabaş olarak satış yapabilir ve bu da aşağı yönlü baskı oluşturur.

Meme Para Alternatifi: Tamadoge (TAMA)

Shiba Inu'nun büyük arzı göz önüne alındığında, sahipler muhtemelen shib'in jeton başına 1 dolara ulaşması için uzun süre bekliyor olacak.

Alternatif bir proje olan Tamadoge'nin 275.000kat daha küçük dolaşım arzı vardır, bu da Tama'nın 1 dolara ulaşmak için DOGE dahil piyasadaki diğer meme paralarından çok daha az çaba gerektirdiği anlamına gelir.

Analistler, Tamadoge'nin popüler NFT düşüşleri ve yaklaşmakta olan Metaverse projeleri nedeniyle hala piyasadaki en iyi konumlandırılmış meme tokenlerinden biri olduğuna inanıyor.

Yukarıda okumuş olduğunuz makale bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir ve herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN