Shiba Inu Fiyat Tahmini - SHIB Bitcoin'i Geçebilir mi?

 
Shiba Inu Fiyat Tahmini - SHIB Bitcoin'i Geçebilir mi?

Shiba Inu fiyat tahmini, parite 0.0000106 $ civarında destekleyen yükseliş trend çizgisini kırdığı için düşüş eğiliminde kalmaya devam ediyor. Shiba Inu şu anda $ 0.00001001'in üçlü alt seviyesinde anında destek kazanıyor.

Piyasa verilerine göre, Hintli traderlar Bitcoin ve Ethereum yerine Shiba Inu'yu seçti. Ülkenin sıkı vergi rejimine rağmen, SHIB nispeten yüksek bir hacme sahip.

Geçtiğimiz haftalarda, Shiba Inu kripto para birimi, büyük platformlara dahil edilmesi de dahil olmak üzere bir dizi kilometre taşı gördü. 10 Ekim'de BitMEX, biri SHIB olan altı yeni kripto para birimi için destek ekleyeceklerini açıkladı.

SHIB, Hint Kripto Borsalarında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu

Hintli olan piyasadaki en iyi yatırımcılar, Bitcoin veya Ethereum yerine iyi bilinen bir meme belirteci olan Shiba Inu belirtecini (SHIB) satın alıyor gibi görünüyor. Hindistan'ın en büyük üç kripto para borsası olan WazirX, Zebpay ve coindcx'te en likit kripto para birimi haline geldi.


Zebpay'de Shiba Inu: Kaynak: Nomics

Nomics'e göre, SHIB tokeni ülkedeki tüm kripto para birimi işlemlerinin %9'unda yer alıyor. Ülkenin sıkı vergi gereklilikleri nedeniyle Hindistan'dan ayrılmak isteyen Zebpay'de shib'i içeren işlemler, yılın başından bu yana yaklaşık 120 milyon dolar olarak gerçekleşti.

WazirX istatistikleri, meme jetonunun tüm işlemlerin neredeyse %10'unu oluşturduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz on ay boyunca, tüccarlar 970 milyon doların üzerinde işlem gördü. Hindistan'ın diğer büyük borsası Coindcx'te işlem gören hacmin %5'inden fazlası shib'de.

Shiba Inu Fiyat Tahmini - SHİB Bitcoin'i Geçebilir mi?

Shiba Inu, 24 saatlik 132 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.000010 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu son 24 saatte %2,19 azaldı.

CoinMarketCap şu anda 5,5 milyar dolarlık canlı piyasa değeri ile 15. sırada yer alıyor. Dolaşım kaynağı 549 trilyon SHİB sikkedir. Bitcoin'in canlı piyasa değeri ise 366,3 milyar dolar seviyesinde kalıyor. Shiba Inu'nun yakın zamanda Bitcoin'i geride bırakması muhtemel değil.


Shiba Inu Fiyat ve Tokenomics - Kaynak: Coinmarketcap

Shiba Inu, madeni parayı $ 0.0000107 yakınında destekleyen yükseliş trend çizgisini bozdu. Üçlü dip paterni şu anda $ 0.00000992 seviyesine yakın acil desteği genişletiyor.

0.0000099 $ 'ın altındaki bir kırılma, 0.0000088 $ 'lık bir sonraki destek alanına kadar daha fazla satışa izin verebilir. Ayrıca, bir sonraki acil destek seviyesi $ 0.0000077 seviyesinde.


Shiba Inu Fiyat Grafiği - Kaynak: Tradingview

RSI ve MACD göstergeleri bir satış eğilimine işaret ederken, 50 günlük hareketli ortalama da Shiba Inu için bir satış yanlılığına işaret ediyor. 50 ma'nın $ 0.0000117 seviyesinde önemli bir direnç sağlaması muhtemeldir ve yükseliş patlaması SHİB fiyatını $ 0.0000133 seviyesinde bir sonraki direnç seviyesine maruz bırakacaktır.

Meme Coin Alternatifi - Tamadoge

Meme madeni parası Tamadoge, Eylül listelemesini takip eden büyük dalgalanması nedeniyle diğer meme madeni paralarından 1 dolara ulaşma ihtimalinden çok daha fazla olduğu için spot ışığında kalmaya devam ediyor. Tama'nın fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.1940 $ 'dan bu yana düştü, ancak Etherscan istatistikleri, sahiplerin sayısının sabit kaldığını gösteriyor.

Projenin zirvesinde yaklaşık 28.000 kişi vardı. Şu anda sadece yaklaşık 26.000 sahibi var, bu da birçok alıcının varlıklarının bir kısmını sattığını ancak projeye yatırım yapmaya devam ettiğini gösteriyor.

Kazan-kazan oyunu ve NFT sahipliğini de içeren Tamadoge'un ekosistemi, DOGE ve shib'den daha kullanışlı ve çok daha küçük bir kaynağa sahip. Proje, shib'den 275.000 kat daha küçüktür ve maksimum 2 milyar TAMA arzına, Tamadoge oyununu kazanmak için 5'lik bir yanma mekanizmasına ve shib'den 275.000 kat daha küçüktür.

Yukarıda okumuş olduğunuz makale bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN