SHIB Piyasa Değeri Fiyatından 3 Kat Daha Düştü Fakat Bu Neden İyi Bir Haber?

 
SHIB Piyasa Değeri Fiyatından 3 Kat Daha Düştü Fakat Bu Neden İyi Bir Haber?

En son TradingView verilerine göre, bugün itibariyle Shiba Inu'nun sermaye değeri %5,5'ten fazla düşerken, SHIB’in fiyatı üç kat daha az düşüşle yaklaşık %1,8 civarında. Bu nedenle, yazı yazılırken, projenin sermaye değeri 6.01 milyar dolar ve SHIB'nin fiyatı jeton başına 0.000011 dolar. 

Bununla birlikte, düşüşteki büyük açık, #ShibArmy'deki birçok kişinin görüşüne göre artık bir memecoin olarak görülmemesi gereken ve çok sevilen bu memecoin'in hayranlarını ve sahiplerini üzmemeli. 

Peki bu neden iyi bir haber?

Basitçe söylemek gerekirse, piyasa değeri, dolaşımdaki jeton miktarının ve bu jetonun her birinin fiyatının bir ürünüdür. Kesin bir sayıda jetonla, bir jetonun sermaye miktarının ve fiyatının aynı şekilde hareket etmesi beklenir.
Ancak Shiba Inu o kadar basit bir proje değil, çünkü topluluk ve proje geliştiricileri tarafından oluşturulan fikir birliğine göre SHIB coin sürekli yakılıyor.

Son günlerde, Shiba yakım oranı genellikle ümit verici değerler gösterdi ve hatta 2 Haziran'da %190'lık inanılmaz bir artış gösterdi. Artan yakılma sonucunda dolaşımdaki SHIB madeni paralarının sayısının sürekli azaldığını güvenle varsayabiliriz, ancak piyasa ortamı SHIB’in fiyatını aşağı çektiği için Shiba Inu'nun piyasa değeri daha sert bir şekilde azalıyor.

İyi haber olarak, aynı kesinlik derecesinde, piyasada tekrar yükseliş eğilimi görüldüğünde - ve tabii ki proje olası bir kripto kışından kurtulursa - SHIB'in piyasada daha iyi bir büyüme gösterebileceği varsayılabilir.
 

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN