Ravencoin (RVN) Tüm İlerlemelerini Sildiği İçin mi Düştü?

 
Ravencoin (RVN) Tüm İlerlemelerini Sildiği İçin mi Düştü?

ETH Birleştirmesindeki olayların bir diğer erken zayiatı Ravencoin'dir (RVN). Token, bu hafta başlarında, eski Ethereum madencilerinin artık eskimiş olan P-o-W projesini terk ettikleri için blok zincirine geçiş beklentisiyle beklenmedik bir çekiş kazandı.

Doğru, Ravencoin'in karma oranı, Birleştirme tamamlandıktan birkaç saat sonra saniyede 8.9 terra karmasından 15.9'a neredeyse iki katına çıktı. Bununla birlikte, bu bile yatırımcıların Birleşmenin daha geniş kripto pazarındaki uzun vadeli etkisi üzerindeki engellemelerini atmak için yeterli değildir.

Rvn'nin en son gün için% 16.89 düşüşle 0.059 $ 'dan el değiştirdiği görülüyor. Bu, bir önceki haftaya göre yaptığı kayıpların bir kısmını sildi, ancak madeni para 7 günlük grafiklerde hala %60 arttı.

Yakın vadede, teknik göstergeler 0,056 $ 'a kadar bir düşüşe işaret ediyor, ancak madeni para bu seviyede 0,073 $ 'a keskin bir sıçrama yapabilir.

Ravencoin (RVN)% 90 Artış Kaydetti

Coinmarketcap'e göre, geçtiğimiz ay RVN'DE önemli bir artış genel piyasa duyarlılığına bağlandı. Kripto para birimindeki ralli, yaklaşmakta olan Ethereum birleşmesiyle de ilgilidir.

Şu anda Ravencoin, önceki işlem seviyelerine göre %95 ve %17 daha yüksek olan 0.073 $ 'dan işlem görüyor. Son iki hafta içinde, kripto para birimi değerinde büyük bir artış yaşadı. Yukarıdaki dönemde %150 ve %95 değer kazanmıştır.

Maddi Göstergelerden elde edilen verilere göre, Ravencoin'in fiyatı yatırımcılar tarafından verilen teklif emirleri ile desteklenmiştir. Bu yatırımcılar sırasıyla yaklaşık 2.000 $ ve 100.000 $ değerinde sipariş verdiler. Yükseliş momentumunu korumak için fiyatı desteklemeye devam etmeleri gerekiyor.

Mantıksal olarak, Ethereum planlanan PoS konsensüsünden geçerse, Ravencoin gibi kripto para birimleri popülerlik kazanacaktır. Ancak, konsensüs uygulandıktan sonra ortaya çıkması beklenen çeşitli adaylar nedeniyle çok rekabetçi olacaktır.

$ 6 Seviyesi Yakın Fiyata Engel Teşkil Ediyor

Önümüzdeki haftalarda, 6 $ seviyesi muhtemelen aşağı yönde bir sonraki engel olacak. Öte yandan, 4.7 $ 'lık alan Haziran ve Temmuz aylarından bu yana yürürlükte olan kritik bir destek seviyesidir.

Yakın vadeli teknik göstergeler yükseliş görünümüne işaret etse de, Ağustos ayı bir fiyat çöküşü ve tersine dönüş yaşadığı için protokole YAKIN değildi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de nötr 50 bölgenin üzerine çıkmıştır. Olumlu harekete rağmen, OBV durgun kaldı.

OBV Ağustos ayının en yüksek seviyesini aşabilirse, YAKIN protokole olan talep artacaktır. Chaikin'in Para Akışı da şirketin sermayesinin önemli ölçüde arttığını gösteriyor.

Düşüş mü Yoksa Yükseliş Piyasası mı?

ABD enflasyon oranındaki ani yükseliş kripto para piyasasını etkiledi. Bitcoin fiyatı düştükten sonra, yatırımcılar şimdi olası bir dip arıyorlar. Piyasa mevcut düşüşünü sürdürebilirse, bu bir satın alma fırsatı olabilir.

Santiment'in davranış çalışmasından elde edilen veriler, 14 Eylül itibariyle, son fiyat ayarlamasına rağmen, yatırımcıların Bitcoin satın alma konusundaki ilgisinin, varlığın artan değer dönemi boyunca olduğundan daha düşük olduğunu gösteriyor.

“Dünkü büyük düşüşün ardından, kripto tüccarları enflasyonla ilgili korkulardan ani düşüşlere karşı uyuşma belirtileri gösteriyor. Satın almadaki faiz miktarı, fiyatların üç gün önce yükseldiği zamana kıyasla belirgin derecede küçük, fud'un göstergesi, ”

Santiment söyledi.

Bitcoin'in piyasa davranışının geliştiğini gösteren çeşitli teknik göstergelere rağmen, önde gelen bir kripto analisti, dijital varlık fiyatının hala gidecek çok yolu olduğunu savundu. Bir istatistikçi olan Willy Woo, 14 Eylül'deki bir Twitter yayınında, Bitcoin fiyatının hala bir ayı piyasasında olmasının üç nedenini açıkladı.

Bitcoin'in piyasa davranışının geliştiğini gösteren çeşitli teknik göstergelere rağmen, önde gelen bir kripto analisti, dijital varlık fiyatının hala gidecek çok yolu olduğunu savundu. Birçoğu, dijital para biriminin son fiyat zirvesinin yeni bir makro dip olduğuna inanmasına rağmen, Woo, fiyatın hala aralığın alt seviyelerini test edebileceğini belirtti.

Woo'nun Bitcoin'in fiyatını belirlemek için kullandığı ana göstergelerden biri, şu anda zararda tutulan arzın yüzdesidir. Önceki ayı piyasalarında, su altı madeni paralarının sayısı da önemliydi.

Bir zincir analiz firması olan Glassnode'un bir grafiğine göre, şu anda zararda olan arz yüzdesi %52 ve% 60 işaretine ulaşmak için Bitcoin'in yaklaşık 9,600 $ 'a düşmesi gerekecek. Önceki ayı piyasalarında, zarardaki arz o kadar yüksekti ki, uzun vadeli bir trend çizgisini deldi. Ancak bu sefer Bitcoin'e ne olacağını tam olarak tahmin etmek mümkün değil.

Yukarıdaki makalede paylaşılan veri kümeleri bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir ve yatırım tavsiyesi içermemekte olup yazarın konuyla ilgili şahsi düşüncelerini yansıtmaz.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN