Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Fiyatı Bitcoin'den Daha İyi Performans Göstermeye Devam Edecek mi?

 
Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Fiyatı Bitcoin'den Daha İyi Performans Göstermeye Devam Edecek mi?

Ethereum fiyatı, son 30 gün içinde yaklaşık %24 artmayı başarırken, diğer kriptolar ayak uydurmak için mücadele ediyor.

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi fiyat hareketi olan Ethereum (ETH), en çok beklenen birleşmeden sonra yatırımcıları etkileyemedi. Bununla birlikte, piyasadaki artan belirsizliğin ortasında ETH, en iyi kriptolar arasında bir fiyat artışı kaydetmeyi başardı.

Ethereum Bitcoin'i Aşacak mı?

Santiment'e göre, Ethereum fiyat hakimiyeti Ekim ayında Bitcoin ve diğer en iyi dijital varlıklar üzerinde büyüdü. Ethereum fiyatı son 30 gün içinde yaklaşık %24 artmayı başarırken, diğer kriptolar ayak uydurmak için mücadele ediyor. Bitcoin fiyatı aynı dönemde %7'lik bir toparlanma kaydetti.

Birleşmeden sonra oluşturulan ETH adreslerindeki bir artıştan sonra Ethereum fiyatında sağlam bir artış görülebilir. 15 Eylül'de Ethereum ağındaki aktif adresler 619 bin civarındayken, o anda ağ büyümesinin 64765 olduğu hesaplandı.

Bu arada, XRP, ADA ve Solana gibi diğer en iyi kriptolar son 30 günde %5 civarında bir fiyat düşüşü gördü.

Ethereum, basın zamanında ortalama 1.629 $ fiyatla işlem görüyor. ETH fiyatı son 24 saatte %3 daha yükseldi. 24 Saatlik işlem hacmi %2 artarak 20,1 milyar dolar oldu.

ETH bu Ralliyi sürdürebilir mi?

Ancak, iyi bir düşüşün ardından ağ büyümesi 30 Ekim'de 65637 seviyesine sıçradı. ETH ağındaki aktif cüzdan adresleri 408K seviyesinin üzerinde dururken. Santiment, belirteç güçlü bir rallinin devam etmesini istiyorsa, adres etkinliğinin buradan toparlanması gerekeceğini öne sürüyor.

Öte yandan, Bitcoin değişim arzının dört ayın en düşük seviyesi olan %8,48'e ulaştığını öne süren kripto analitiği firması. BTC'nin 0,1 ila 10 Bitcoin tutan küçük ila orta büyüklükteki adresleri, mevcut tokenlerin neredeyse% 16'sına sahipti. Tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesinde olduğu hesaplanır.

Ancak Bitcoin fiyatları son 24 saatte %2 arttı. BTC, basın zamanında ortalama 20.916 $ fiyatla işlem görüyor

Ethereum %7 'nin Üzerinde Seyir Alıyor, Peki Neden?

Piyasa çapında bir düzeltme ile karşı karşıya kaldıktan sonra, Ethereum ve Solana da dahil olmak üzere birçok madeni para geçtiğimiz hafta önemli kazançlar kaydetti. Bugün erken saatlerde Ethereum, basın zamanında 1.602 dolara düşmeden önce 24 saatin en yüksek seviyesi olan 1.652 dolara ulaştı. Ethereum katili Solana da gün içinde 33.74 dolara kadar yükseldi. Ancak, 32.66 dolara düştü.

Her ikisi de gün içinde bazı kayıplar yaşamasına rağmen, madeni paralar son yedi günde etkileyici karlar elde etti. Piyasa değerine göre ilk on jeton, haftalık %10'un üzerinde bir kazanç kaydetti. Ethereum ve Solana, bu hızda devam ederse Ekim ayını güçlü bir şekilde bitirmeye hazırlanıyor.

Ethereum 1.6bin Doları Aştı! Bundan sonra Ne Beklenir?

Aylar süren düşüşün ardından Ethereum'un fiyatı piyasanın liderliğini takip ediyor gibi görünüyor. 1250 $ seviyesinin yakınında önemli bir destek buldu ve fiyatını azalan kanal modelinin üzerine çıkardı. Fiyat test ediyor ve muhtemelen büyük negatif trend çizgisinin üzerinde kırılıyor.

Geleneksel fiyat hareketine göre, piyasa 2.000 $ direnç seviyesini nispeten kolay bir şekilde aşabilmelidir. Her neyse, 200 günlük hareketli ortalama, Ethereum için önemli bir engel olabilecek 1700 dolar civarında seyrediyor. Aylar süren düşüşün ardından, fiyat hareketli ortalamanın ve 2000 $ bölgesinin üzerine çıkarsa Ethereum'un yapısı yükselişe geçecekti. Sonuç olarak, eth'nin fiyatı orta vadede yükselebilir.

4 Saatlik grafik de benzer şekilde yükselişte, piyasa dürtüsel olarak 1400 $ seviyesini aşarak 1800 $ bariyer alanına giriyor. Bununla birlikte, mevcut RSI göstergesinde düşüş eğilimi görülmektedir. 1800 $ seviyesinden önce sınırlı statik direnç noktaları var gibi görünüyor. Bu nedenle, bu sinyale yanıt olarak ufukta bir düzeltme veya geri dönüş olabilir. 1400 $ seviyesi kritik bir destek seviyesi olarak hareket edebilir ve büyük bir düzeltme olursa fiyatı yükseltebilir.

Yazar tarafından ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya başka bir tavsiye teşkil etmez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN