Ethereum Classic Eylül 2022'de En Çok Kazandıran Coin Olabilir mi?

 
Ethereum Classic Eylül 2022'de En Çok Kazandıran Coin Olabilir mi?

Ethereum Classic'in [ETC] hash oranı son üç ayda önemli ölçüde arttı. Ethereum [ETH] Proof of Stake'e (PoS) geçtiğinde bu beklenen bir sonuçtu. Bu nedenle, birçok madenci ETC madenciliğine geçmeyi tercih etti.

Yakın tarihli bir Binance duyurusu, Etc'nin hash oranı artışı ve önümüzdeki heyecan verici zamanlar için mağazada daha fazla vurgu yapıyor. Duyuru, Binance'ın madencilik ücreti alınmayacağı bildirilen yeni ETC madencilik havuzunu kullanıma sunma planlarını ortaya koydu. Duyurunun şartlarından biri de Binance'ın ilgili promosyonlarda değişiklik yapma hakkına sahip olmasıdır. Bu, gelecekte madencilik ücretleri getirebileceğini gösteriyor.

ETH madenciliğinden çıkan birçok madenci, Binance'in ETC madencilik havuzunu mevcut diğer seçeneklerden daha çekici bulabilir. Bununla birlikte, duyuru, eth'nin eth'nin pos'a geçişinden elde ettiği en büyük faydalardan birinin altını çiziyor.

Etc'nin POW hash oranı son üç ayda 17.742 TH / S gibi düşük bir seviyeden 43 TH / S'nin üzerine çıktı. Bu büyümeyi, ETH POW madenciliğinden geçiş yapan POW madencilerine bağlıyor.

https://statics.ambcrypto.com/wp-content/uploads/2022/09/ETC-MINING-HASH-RATE.png

Sıfır ücretli Binance ETC madencilik havuzu daha yüksek hash oranına katkıda bulunacaktır. Böyle bir sonuç daha sonra ETC'NİN güvenlik ve işlem hızlarını artıracaktır. Potansiyel faydalardan biri, potansiyel olarak POW ağlarını tercih eden projeler için daha çekici olmasına yol açabilmesidir.

Beklenmedik Bir Pump Gelebilir mi?

ETC sahipleri, daha fazla talep ve ağ yardımcı programı akışından yararlanacaktır. Artan hash oranı ve daha fazla fayda potansiyeli, daha fazla fiyat spekülasyonunu teşvik edebilir ve böylece perakende talebini körükleyebilir. Potansiyel dezavantajlardan biri, madencilerin sayısı arttıkça azalan bir kar marjıdır.

ETC, ağın birleşmeden görünürlük kazanmaya devam etmesiyle son birkaç hafta içinde güçlü bir fiyat hareketi gösterdi. Kripto para birimi Eylül ayının ilk haftasında% 34'lük bir ralli gerçekleştirdi. Ayrıca, büyük bir fiyat düşüşü yaşadığı her seferinde güçlü bir talep gösterdi.

https://statics.ambcrypto.com/wp-content/uploads/2022/09/ETCUSDT_2022-09-09_10-10-02.png

Basın zamanında, ETC 38.42 $ 'dan el değiştiriyordu. Altcoin'in Nispi Güç Endeksi (RSI) nötr 50 çizgisinin üzerinde durdu. Müthiş Osilatör (AO) çok yeşil renkte yanıp söndü, ancak sıfır çizgisinin altında.

Aldığı güçlü sosyal hacim, hash oranındaki artışla birleştiğinde, şimdiye kadar ETC'NİN talebini yönlendiren benzersiz metrikler olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle ETC, ileride güçlü bir büyüme dönemi için olabilir.

Yukarıda okumuş olduğunuz analizin bütün bulguların yazarın şahsi görüşüne dayalıdır ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN