AVAX, Son 7 Günde% 11'lik Bir Ralli Yakaladı! En İyi Kripto Coinleri Geride Bıraktı!

 
AVAX, Son 7 Günde% 11'lik Bir Ralli Yakaladı! En İyi Kripto Coinleri Geride Bıraktı!

Avalanche (AVAX) geçtiğimiz yedi gün içinde diğer önde gelen kripto para birimlerini geride bırakarak son zamanlarda% 11'e kadar yükseldi. Çığ ağındaki son gelişmelerin Avax'ın kazanımlarına büyük ölçüde yardımcı olduğu tahmin edilmektedir. Ağustos, Çığ ağında yapılan yaklaşık 46 milyon işlemi kaydeder ve bu da başlamak için nispeten yüksek bir sayıdır.

Çığ Fiyatı İyimser Görünüyor

AVAX için günlük grafik iyimser görünüyor. Öte yandan, bazı zincir içi metrikler altcoin'in aşağı yönlü hareket etme potansiyelini de ortaya koyuyor.

Coinmarketcap'e göre, AVAX fiyatı bu yazı itibariyle% 0.33 arttı veya 20.39 $ 'dan işlem görüyor.

Geçtiğimiz birkaç gün boyunca, avax'ın Günlük Gaz Kullanımı 462,891,881,113 ATH seviyesine dokunabildi ve bu da Çığ'ı destekleyen kullanıcıların arttığını gösteren harika bir işaret.

Dahası, DFK Zincirinin gaz kullanımındaki artışa büyük katkı sağladığı bulunmuştur.

Ek olarak, Çığ ağı, ağın TVL Haftalık Gösterge Tablosunda açıklandığı gibi devam eden büyük gelişmeler ve ortaklıklarla da meşgul.

Başlıca entegrasyonlardan bazıları arasında FTX Japan'ın AVAX'I web sitelerinde listelemesi ve Avalanche'ın daha hızlı ve optimize edilmiş bir Web3 kullanıcı deneyimine doğru yol almak için tasarlanan Bubblemap ile ortaklığı yer alıyor.

AVAX Fiyatı, Ağ Güncellemesinden Sonra Seviyesini Artırdı

Bu güncellemelerin gerçekleşmesiyle AVAX kuzeye gitti ve pompa fiyatı varsayılan olarak geldi. Fiyat artışının yanı sıra, AVAX hacim açısından da fırladı ve bu da daha da yükselişe işaret ediyor.

AVAX fiyatının grafiklere tırmanmasıyla birlikte Çığ ağındaki gelişmeler de azaldı ve bu hiç de iyi bir işaret değil.

Azalan gelişmelerin yanı sıra, avax'ın sosyal hacmi de azaldı ve bu da toplumun Çığa olan ilgisinin azaldığını gösteriyor.

Her ne kadar birkaç metrik düşüş gösterse de, AVAX'ın dört saatlik grafiği, belirtecin AVAX için yeşile dönen birkaç metrikle hedeflerin dışına çıkabileceğini gösteriyor.

Açıkçası, RSI önümüzdeki birkaç gün içinde gerçekleşebilecek bir fiyat artışına işaret eden bir yükseliş gösteriyor. Dahası, 55 günlük ema'ya dokunan 20 günlük EMA, yükseliş eğilimi gösteriyor.

Öte yandan, CMF düşüş eğilimi gösteren bir düşüşe işaret ediyor. MACD verileri bazı yükseliş çizgileri gösterirken, bu durum kısa bir süre sonra mavi çizgileri geride bırakan kırmızı çizgilerle düşüş eğilimi gösterebilir ve bu da herhangi bir fiyat artışı şansını engelleyebilir. Avax'ın toplam piyasa değeri günlük grafikte 5,7 milyar dolar seviyesinde

Yasal Uyarı: Yukarıdaki makalede paylaşılan veri kümeleri bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir ve yatırım tavsiyesi içermemekte olup yazarın konuyla ilgili şahsi düşüncelerini yansıtmaz.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN