%100 Kazanç Sunan The Hideaways (HDWY)

 
%100 Kazanç Sunan The Hideaways (HDWY)

Sürekli uzun vadeli bir yatırım arayan yatırımcılar şimdilik Hideaways'e (HDWY) dönebilirler - daha çok GYO gibi işlev gören yeni bir kripto projesi.

Ethereum ile devam eden oynaklığın, Ethereum'un Pos'a geçmek için doğru kararı verip vermediğini sorgulayanlara bir cevap verene kadar sürmesi bekleniyor - ki bu yakın zamanda değil.

Hideaways (HDWY) şu anda satış öncesi teklif olarak 0,01 ABD Doları olarak fiyatlandırılıyor. Şahsen, madalyonun uzun vadeli potansiyeli göz önüne alındığında bunun böyle bir hırsızlık olduğunu düşünüyoruz.

Lüks gayrimenkul işinde olan Hideaways (HDWY), yatırımcılara aylık kira geliri ile istikrarlı bir gelir kaynağı sunmaktadır. Tüm bunlar, büyük bir başlangıç yatırımı yapmak zorunda kalmadan - 100 $, gerçek dünyadaki bir mülk tarafından desteklenen Hideaways nft'nin fraksiyonelleştirilmesini karşılayabilir.

Yukarıdaki makalede paylaşılan veri kümeleri bir dizi çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir ve yatırım tavsiyesi içermemekte olup yazarın konuyla ilgili şahsi düşüncelerini yansıtmaz.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN