1 Milyar Dolarlık İşlem Hacmi Sonrası XRP Fiyat Tahmini! – XRP To The Moon?

 
1 Milyar Dolarlık İşlem Hacmi Sonrası XRP Fiyat Tahmini! – XRP To The Moon?

Yatırımcılar devam eden Ripple ve SEC savaşı konusunda belirsizliğini koruyor, bu nedenle XRP fiyat tahmini tarafsız kalıyor. Blockchain Association'da Başkan Yardımcısı ve Politika Başkanı, Variant Fund'da Danışman ve DeFi Eğitim Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Jake Chervinsky, ABD Sec'in görüşlerinin "yasa ve politika açısından yanlış olduğunu" belirtti.

SEC şu anda Ripple'a dava açıyor ve dün Blockchain Association, Howey'nin doğru yorumlanmasını destekleyen bir amicus özeti yayınladı.

Blockchain Derneği'ne göre:

"Bu dava, Sec'in icra yoluyla düzenlemeye yönelik sadece uzun bir dizi çabasının sonuncusudur ve Sec'in Howey testine ilişkin aşırı geniş yorumunu pekiştirme ve meşrulaştırma çabalarını vurgulamaktadır ve Sec'in yasa görüşünü benimseyen bir karar, varlıkların peyzajını genişletecektir. Bu durum, Sec'in Yüksek Mahkeme'nin Howey'deki niyetine aykırı bir şekilde menkul kıymetler olarak kabul edilir."

Dün Chervinsky, Sec'in pozisyonunun Blockchain Association tarafından yazılan 30 sayfalık bir özete atıfta bulunarak "hukuk ve politika meselesi olarak hatalı" olduğunu tweetledi.

Tüm bunlar XRP için olumlu ve fiyatlarının yükseliş ivmesi kazanmasına yardımcı olabilir.

XRP Fiyatı ve Tokenomics

Mevcut XRP fiyatı 0,472 dolar, 24 saatlik işlem hacmi ise 1,2 milyar dolar. XRP son 24 saatte% 2'nin üzerinde yükselirken, CoinMarketCap şimdi 6. sırada ve 23 milyar dolarlık canlı piyasa değeri ile. Dolaşımda maksimum 100.000.000.000 XRP coin arzı olan 50.085.407.159 XRP coin bulunmaktadır.

 


XRP Fiyatı ve Tokenomiği - Kaynak: Coinmarketcap

XRP tokeni, SEC-Ripple savaşı sona yaklaştıkça çekiş kazanıyor ve yatırımcılar yükseliş eğilimi için hazırlanıyor gibi görünüyor. Günlük bazda, XRP / USD çifti, yükseliş trend çizgisiyle desteklenen 0.4715 $ 'a yakın acil destekle yana doğru işlem görüyor.

Ayrıca 50 günlük hareketli ortalama, xrp'yi 0,450 dolar seviyesinin üzerinde tutuyor.


XRP Fiyat Grafiği - Kaynak: Tradingview

Öte yandan, XRP $ 0.520 ve $ 0.557 seviyesinde dirençle karşılaşabilir. Bununla birlikte, $ 0.557 seviyesinin bir başka kırılması, xrp'yi $ 0.616 seviyesine maruz bırakabilir.

Mahkeme kararının ardından XRP'nin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.40 doların üzerine çıkması muhtemel.

Yazar tarafından ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya başka bir tavsiye teşkil etmez.

 

0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış...

YORUM BIRAKIN